Dette skipet er ikke lengre drevet av Irish Ferries.
Denne duiden er bare gjeldende for da skipet ble drevet av Irish Ferries og disse opplysningene bør ikke brukes som en guide for skipets nåværende eller framtidige eiere.
Oscar Wilde er en av de mest luksuriøse fergene som seiler mellom Irland og Frankrike og har lyse, luftige lugarer, elegante saloner, et stort utvalg av underholdning og spisemuligheter.
Det er et utvalg av innvendige og utvendige lugarer som alle har air kondisjon, bad og er beliggende over vannlinjen. Sete salonger har også air kondisjon, og tepper og puter er tilgjengelige fra kiosken uten kost. Salongene er tilgjengelige via heiser og trapper.
Det er ingen mangel på steder å spise og drikke på Oscar Wilde. Nyt panoramautsikt over havet mens du nyter en drink i Merrion Lounge eller besøk den romslige Gaiety Lounge bar. På Oscars Piano Bar kan du nyte en drink mens du lytter til levende klaver musikk. For en bred og varierende meny i en avslappet atmosfære kan du besøke Left Bank Brasserie. Steakhouse tilbyr et stort utvalg av fremragende tex-mex i et avslappende miljø. Berneval leverer god mat, service og fine franske viner. Alternativt kan du besøke Café Lafayette og velge mellom et stort utvalg av sandwicher, boller og lette forfriskninger.
I butikken kan du kjøpe gaver og suvenirer til venner og familie.
Ytterligere fasiliteter inkluderer to kinoer, en friøsr- og skjønnhetssalong og WiFi (ikke gratis).
Oscar Wilde er barnevennlig. ”The Happy Prince Play Area” underholder de yngste passasjerer med film, spill og leketøy.
Fergen er rullestol vennlig med spesielt designet lugarer med handikapfasiliteter.
Merk: Selv om vi har gjort oss stor umake for å gjøre vår Oscar Wilde guide så nøyaktig som mulig kan fasiliteter, tjenester og underholdning om bord variere avhengig av dato og årstid. Nevnte fasiliteter kan endres uten varsel og fergeselskapet forbeholder seg retten til å drive andre skip enn dem som nevnes under reservasjonen uten forutgående varsel.
100% av kundene våre anbefaler dette skipet
"Dublin - Holyhead"
God tur, men jeg forstår ikke hvorfor maten er så dårlig kvalitet og så dyr.
Anmeldt av Sebastien som reiste med Irish Ferries på Oscar Wilde
"Behagelig overfart"
Har brukt denne servicen i mange år, men har stadig problemer med å finne tilbake til bilen min.
Anmeldt av Sean som reiste med Irish Ferries på Oscar Wilde
"Alt godt."
Ingen klager! Alt godt som forventet! Takk!
Anmeldt av Sven som reiste med Irish Ferries på Oscar Wilde
"Utreisen med Irish Ferries var god, les nedenfor for returreisen ….!"
Det ble brutt inn i bilen vår og min veske, papirer, kredittkort, kontanter og telefon ble stjålet, slik at vi ikke kunne kontaktes da fergen vår ble avlyst. Da vi ankom til terminalen i Rosslare og det var ingen ferge, fant det hjelpsomme Irish Ferries personale, en løsning og vi endte med å returnere den følgende dagen med Celtic Link Ferries. Så denne anmeldelsen er for å la deg vite at Celtic Link ferge på vei tilbake ikke var nær så pen som Irish Ferries fergen.
Anmeldt av Claire CLAVERE som reiste med Irish Ferries på Oscar Wilde
"Super"
Lang reise mellom Cherbourg og Rosslare. Men personalet om bord fikk den til å virke mye kortere for oss.
Anmeldt av Fabrice som reiste med Irish Ferries på Oscar Wilde