Limnos (Myrina) – Oinousses
Ferger til Hellas
Limnos (Myrina) – Oinousses
Ferger til Hellas
Det er 1 ukentlige seilinger mellom Limnos (Myrina) og Oinousses. tilbyr ferger fra Limnos (Myrina) til Oinousses.
Bruk vår avtalefinner for å få oppdaterte priser og tilgjengelighet for ferger fra Limnos (Myrina) til Oinousses.
De tidligste fergeavgangene fra Limnos (Myrina) til Oinousses går vanligvis fra Limnos (Myrina) rundt 10:25.
Limnos (Myrina) til Oinousses: Seilingstiden på denne fergeruten kan ta rundt 12 timers 20 minutter.
Det er gjennomsnittlig 1 daglige seilinger og opptil 1 ukentlige fergeavganger fra Limnos (Myrina) til Oinousses. Disse seilingene er levert av . Vær oppmerksom på at det er ofte flere fergeruter i høysesongen.
Gjennomsnittsprisen er vanligvis NOK 3145*. De billigste fergeprisene fra Limnos (Myrina) til Oinousses starter fra NOK 3145*.
Gjennomsnittsprisen med en bil er NOK 3145.
Prisene vil variere avhengig av antall passasjerer, kjøretøystype, rute og seilingstider. Prisene er eksklusivt servicegebyr.
Avstanden mellom Limnos (Myrina) til Oinousses er omtrent 187 km eller 101 nautiske mil.
Fergeselskaper tillater foreløpig ikke biler å reise på seilinger mellom Limnos (Myrina) og Oinousses.
Fotpassasjerer har for øyeblikket ikke lov til å gå ombord på ferger fra Limnos (Myrina) til Oinousses.
For øyeblikket er kjæledyr ikke tillatt på ferger fra Limnos (Myrina) til Oinousses.
Flere ruter enn noen andre.
Sammenlign priser, tider og ruter på ett sted.
Endre planer enkelt med flexi-billetter.
Bestill e-billetter og administrer turer i appen.
Direkte sporing av skip og oppdateringer i sanntid.
Førsteklasses kundestøtte når du trenger det.
Den greske øya Lemnos er den åttende største øya i Hellas og ligger i Egeerhavet. Øyas største byer er Myrina på vestkysten og Moudros på østkysten. Myrina er øyas hovedstad og havn, og har vakre, tradisjonelle smug, gamle steiner pale, en strandpromenade og et slott, som har utsyn over byen. Slottet er plassert på en bratt, steinet halv på en fjellskråning, hvor besøkende ofte kan se små hjorter. Det er mange ting å se og lage på øya.
Det er fergeforbindelser fra Myrina til øyene Agios Efstratios, Lesvos og Samothrake (bare om sommeren) og til fastlandet via havnene Piræus og Lavrio (Athenområdet), Thessaloniki og Kavala.