Sabang
Aceh
Ferger til Indonesia
Åpen billett??

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Åpen billett?

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Reisedetaljer
Utreise
Tur/retur reise

Sabang til Aceh Ferge

Sabang Aceh fergeruten knytter Indonesia med Indonesia. I øyeblikket er det bare 1 fergeselskap, som seiler på denne fergeruten, Express Bahari. Det er opp til 21 avganger Uke med seiltid fra ca. 45 Minutter.

Seiltiden og hyppigheten for Sabang Aceh fergerute kan variere fra sesong til sesong, slik at vi vil råde deg til å få den siste informasjonen via vår billett-søk.

Hvorfor bruke Direct Ferries?
category
Ferger fra 4412 ruter og 901 havner i verden
category
Mer enn 2,5 millioner tilfredse kunder
category
Vi arrangerer over 1,2 millioner overfarter årlig
category
Vi sjekker opp til 1 million priser for kundene våre daglig

Mest spurte spørsmål

Hvor lang tid tar fergen fra Sabang til Aceh?

Fergetiden fra Sabang til Aceh er omtrent 45m. Seilingstiden kan variere fra sesong til sesong, så vi anbefaler at du sjekker direkte.

Hvilke fergeselskaper trafikkerer mellom Sabang og Aceh?

Det er 1 fergeoperatører for Sabang til Aceh, og dette er
  • Express Bahari

Hvordan kan jeg bestille fergebilletter fra Sabang til Aceh?

Bestill ferger fra Sabang til Aceh gjennom vår tilbudssøker og sjekk vår tilbudsside for å se de nyeste fergetilbudene.

Kan du reise som fotpassasjer på fergen fra Sabang til Aceh?

Ja, du kan reise som fotpassasjer på fergen Sabang til Aceh med
  • Express Bahari

Kan du ta med bilen din på fergen fra Sabang til Aceh?

Nei, bare fotpassasjerer kan reise med fergen.

Kan du ta med kjæledyr på fergen fra Sabang til Aceh?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt om bord på fergene.

Hva er avstanden fra Sabang til Aceh?

Avstanden mellom Sabang til Aceh er omtrent 3 nautiske mil.

Sabang til Aceh Rutetider for ferjer

Fergetider mellom 10/06/2024 og 16.06.2024.


Fergeselskap Avgangstid Ankomsttid Reisetid Seilingsdager
Express Bahari 08:00 08:45 45 Minutter Hver dag
Express Bahari 14:30 15:15 45 Minutter Hver dag
Express Bahari 16:30 17:15 45 Minutter Man, Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Sol
Express Bahari 17:00 17:45 45 Minutter Lør

Kundeservice

Besøk vår kundeserviceside for å finne nyttig informasjon om å reise med ferge, våre vanlige spørsmål og hvordan du kan kontakte oss for å få hjelp med bestillingen.