Sihanoukville
Koh Rong
Ferger til Kambodsja
Åpen billett??

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Åpen billett?

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Reisedetaljer
Utreise
Tur/retur reise

Sihanoukville til Koh Rong Ferge

Sihanoukville Koh Rong fergeruten knytter Kambodsja med Kambodsja og leveres for øyeblikket av 3 fergeselskaper. G.T.V.C Boat seiler opp til 4 ganger dag, Speed Ferry Cambodia 13 ganger Uke & Island Speed Ferry servicen er tilgjengelig opp til 26 ganger Uke.

Det er 10 dag overfarter på Sihanoukville Koh Rong overfarten mellom Kambodsja og Kambodsja og med 3 fergeselskaper, anbefaler vi at du sammenligner alle, for å finne den beste prisen.

Hvorfor bruke Direct Ferries?
category
Ferger fra 4412 ruter og 901 havner i verden
category
Mer enn 2,5 millioner tilfredse kunder
category
Vi arrangerer over 1,2 millioner overfarter årlig
category
Vi sjekker opp til 1 million priser for kundene våre daglig

Mest spurte spørsmål

Hvor lang tid tar fergen fra Sihanoukville til Koh Rong?

Fergetiden fra Sihanoukville til Koh Rong er omtrent 45m. Seilingstiden kan variere fra sesong til sesong, så vi anbefaler at du sjekker direkte.

Hvilke fergeselskaper trafikkerer mellom Sihanoukville og Koh Rong?

Det er 3 populære fergeoperatører for Sihanoukville til Koh Rong. Disse er
  • G.T.V.C Boat
  • Speed Ferry Cambodia
  • Island Speed Ferry

Hvordan kan jeg bestille fergebilletter fra Sihanoukville til Koh Rong?

Bestill ferger fra Sihanoukville til Koh Rong gjennom vår tilbudssøker og sjekk vår tilbudsside for å se de nyeste fergetilbudene.

Kan du reise som fotpassasjer på fergen fra Sihanoukville til Koh Rong?

Ja, du kan reise som fotpassasjer på fergen Sihanoukville til Koh Rong med
  • Speed Ferry Cambodia
  • Island Speed Ferry

Hva er avstanden fra Sihanoukville til Koh Rong?

Avstanden mellom Sihanoukville til Koh Rong er omtrent 14 nautiske mil.

Sihanoukville til Koh Rong Rutetider for ferjer

Fergetider mellom 08/07/2024 og 14.07.2024.


Fergeselskap Avgangstid Ankomsttid Reisetid Seilingsdager
Island Speed Ferry 08:00 08:45 45 Minutter Hver dag
G.T.V.C Boat 08:00 08:45 45 Minutter Hver dag
Speed Ferry Cambodia 08:00 08:45 45 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør, Sol
Speed Ferry Cambodia 08:00 08:45 24 timer 45 minutter Man
Buva Sea Cambodia 08:30 09:15 45 Minutter Hver dag
Island Speed Ferry 09:00 09:45 45 Minutter Hver dag
G.T.V.C Boat 11:00 11:45 45 Minutter Hver dag
Buva Sea Cambodia 11:30 12:15 45 Minutter Hver dag
Island Speed Ferry 12:00 12:45 45 Minutter Hver dag
G.T.V.C Boat 14:00 14:45 45 Minutter Hver dag
Speed Ferry Cambodia 14:00 14:45 45 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør, Sol
Speed Ferry Cambodia 14:00 14:45 24 timer 45 minutter Man
Buva Sea Cambodia 14:30 15:15 45 Minutter Hver dag
Island Speed Ferry 15:00 15:45 45 Minutter Hver dag
G.T.V.C Boat 16:00 16:45 45 Minutter Hver dag

Kundeservice

Besøk vår kundeserviceside for å finne nyttig informasjon om å reise med ferge, våre vanlige spørsmål og hvordan du kan kontakte oss for å få hjelp med bestillingen.