Auckland
Waiheke
Ferger til Waiheke Island
Åpen billett??

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Åpen billett?

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Reisedetaljer
Utreise
Tur/retur reise

Auckland til Waiheke Ferge

Auckland Waiheke fergeruten knytter New Zealand med Waiheke Island og leveres for øyeblikket av 2 fergeselskaper. Fullers360 seiler opp til 21 ganger daglig med en seiltid på omkring 40 Minutter mens Sealink NZ servicen seiler pop til 4 ganger daglig med en seiltid fra 1 hour.

Det er 25 dag overfarter på Auckland Waiheke ruten mellom New Zealand og Waiheke Island. Sammenlign nå og få den beste prisen!

For mer informasjon, vennligst besøk vår side med Ferger fra New Zealand til Waiheke Island
Hvorfor bruke Direct Ferries?
category
Ferger fra 4412 ruter og 901 havner i verden
category
Mer enn 2,5 millioner tilfredse kunder
category
Vi arrangerer over 1,2 millioner overfarter årlig
category
Vi sjekker opp til 1 million priser for kundene våre daglig

Mest spurte spørsmål

Hvor lang tid tar fergen fra Auckland til Waiheke?

Fergetiden fra Auckland til Waiheke er omtrent 50m. Seilingstiden kan variere fra sesong til sesong, så vi anbefaler at du sjekker direkte.

Hvilke fergeselskaper trafikkerer mellom Auckland og Waiheke?

Det er 2 populære fergeoperatører for Auckland til Waiheke. Disse er
  • Fullers Ferry
  • Sealink NZ

Hvordan kan jeg bestille fergebilletter fra Auckland til Waiheke?

Bestill ferger fra Auckland til Waiheke gjennom vår tilbudssøker og sjekk vår tilbudsside for å se de nyeste fergetilbudene.

Kan du reise som fotpassasjer på fergen fra Auckland til Waiheke?

Ja, du kan reise som fotpassasjer på fergen Auckland til Waiheke med
  • Fullers Ferry
  • Sealink NZ

Kan du ta med bilen din på fergen fra Auckland til Waiheke?

Ja, du kan reise med et kjøretøy fra Auckland til Waiheke med
  • Sealink NZ

Kan du ta med kjæledyr på fergen fra Auckland til Waiheke?

Ja, kjæledyr er tillatt om bord på fergen. Du kan trenge et kjæledyrpass og andre dokumenter for å ta med deg den pelskledde bestevennen din. For øyeblikket kan du ta med kjæledyr på ferger med
  • Fullers Ferry
  • Sealink NZ

Hva er avstanden fra Auckland til Waiheke?

Avstanden mellom Auckland til Waiheke er omtrent 14 nautiske mil.

Auckland til Waiheke Rutetider for ferjer

Fergetider mellom 17/06/2024 og 23.06.2024.


Fergeselskap Avgangstid Ankomsttid Reisetid Seilingsdager
Fullers360 06:00 06:40 40 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør, Sol
Sealink NZ 06:00 07:00 1 time Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Sealink NZ 06:30 07:30 1 time Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Fullers360 06:45 07:25 40 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Fullers360 07:00 07:40 40 Minutter Man, Sol
Fullers360 07:15 07:55 40 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Fullers360 07:45 08:25 40 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Fullers360 08:00 08:40 40 Minutter Man, Sol
Sealink NZ 08:00 09:00 1 time Man, Sol
Fullers360 08:15 08:55 40 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Sealink NZ 08:30 09:30 1 time Man, Tirsdag, onsdag, Torsdag, Lør, Sol
Fullers360 09:00 09:50 50 Minutter Hver dag
Fullers360 09:30 10:10 40 Minutter Man, Sol
Fullers360 10:00 10:40 40 Minutter Hver dag
Sealink NZ 10:45 11:45 1 time Man, Sol
Fullers360 11:00 11:50 50 Minutter Hver dag
Fullers360 12:00 12:40 40 Minutter Hver dag
Sealink NZ 12:15 13:15 1 time Tirsdag, onsdag, Fri, Lør
Sealink NZ 12:30 13:30 1 time Man, Sol
Fullers360 13:00 13:50 50 Minutter Hver dag
Sealink NZ 13:30 14:30 1 time Man, Sol
Fullers360 14:00 14:40 40 Minutter Hver dag
Sealink NZ 14:00 15:00 1 time Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Fullers360 15:00 15:50 50 Minutter Hver dag
Fullers360 15:30 16:10 40 Minutter Lør
Sealink NZ 15:50 16:50 1 time Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Fullers360 16:00 16:40 40 Minutter Hver dag
Sealink NZ 16:15 17:15 1 time Man, Sol
Fullers360 16:30 17:10 40 Minutter Hver dag
Sealink NZ 16:30 17:30 1 time Man, Sol
Fullers360 17:00 17:50 50 Minutter Hver dag
Sealink NZ 17:15 18:15 1 time Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Fullers360 17:30 18:10 40 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Fullers360 18:00 18:40 40 Minutter Hver dag
Fullers360 18:30 19:10 40 Minutter Man, Sol
Fullers360 19:15 19:55 40 Minutter Hver dag
Fullers360 20:45 21:25 40 Minutter Hver dag
Fullers360 22:15 22:55 40 Minutter Hver dag
Fullers360 23:45 00:25 40 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør, Sol

Kundeservice

Besøk vår kundeserviceside for å finne nyttig informasjon om å reise med ferge, våre vanlige spørsmål og hvordan du kan kontakte oss for å få hjelp med bestillingen.