Lavik
Sollibotn
Ferger til Norge
Åpen billett??

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Åpen billett?

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Reisedetaljer
Utreise
Tur/retur reise

Lavik til Sollibotn Ferge

Lavik Sollibotn fergeruten knytter Norge med Norge. I øyeblikket er det bare 1 fergeselskap, som seiler på denne fergeruten, Norled. Det er opp til 14 avganger Uke med seiltid fra ca. 45 Minutter.

Seiltiden og hyppigheten for Lavik Sollibotn fergerute kan variere fra sesong til sesong, slik at vi vil råde deg til å få den siste informasjonen via vår billett-søk.

Hvorfor bruke Direct Ferries?
category
Ferger fra 4412 ruter og 901 havner i verden
category
Mer enn 2,5 millioner tilfredse kunder
category
Vi arrangerer over 1,2 millioner overfarter årlig
category
Vi sjekker opp til 1 million priser for kundene våre daglig

Mest spurte spørsmål

Hvor lang tid tar fergen fra Lavik til Sollibotn?

Fergetiden fra Lavik til Sollibotn er omtrent 45m. Seilingstiden kan variere fra sesong til sesong, så vi anbefaler at du sjekker direkte.

Hvilke fergeselskaper trafikkerer mellom Lavik og Sollibotn?

Det er 1 fergeoperatører for Lavik til Sollibotn, og dette er
  • Norled

Hvordan kan jeg bestille fergebilletter fra Lavik til Sollibotn?

Bestill ferger fra Lavik til Sollibotn gjennom vår tilbudssøker og sjekk vår tilbudsside for å se de nyeste fergetilbudene.

Kan du reise som fotpassasjer på fergen fra Lavik til Sollibotn?

Ja, du kan reise som fotpassasjer på fergen Lavik til Sollibotn med
  • Norled

Kan du ta med bilen din på fergen fra Lavik til Sollibotn?

Nei, bare fotpassasjerer kan reise med fergen.

Kan du ta med kjæledyr på fergen fra Lavik til Sollibotn?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt om bord på fergene.

Lavik til Sollibotn Rutetider for ferjer

Fergetider mellom 17/06/2024 og 23.06.2024.


Fergeselskap Avgangstid Ankomsttid Reisetid Seilingsdager
Norled 09:21 10:09 48 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør, Sol
Norled 12:56 13:41 45 Minutter Man
Norled 18:20 19:05 45 Minutter Hver dag

Kundeservice

Besøk vår kundeserviceside for å finne nyttig informasjon om å reise med ferge, våre vanlige spørsmål og hvordan du kan kontakte oss for å få hjelp med bestillingen.