Waiheke
Auckland
Ferger til New Zealand
Åpen billett??

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Åpen billett?

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Reisedetaljer
Utreise
Tur/retur reise

Waiheke til Auckland Ferge

Waiheke Auckland fergeruten knytter Waiheke Island med New Zealand og leveres for øyeblikket av 2 fergeselskaper. Fullers Ferry seiler opp til 24 ganger daglig med en seiltid på omkring 40 Minutter mens Sealink NZ servicen seiler pop til 3 ganger daglig med en seiltid fra 1 hour.

Det er 27 dag overfarter på Waiheke Auckland ruten mellom Waiheke Island og New Zealand. Sammenlign nå og få den beste prisen!

For mer informasjon, vennligst besøk vår side med Ferger fra Waiheke Island til New Zealand
Hvorfor bruke Direct Ferries?
category
Ferger fra 4412 ruter og 901 havner i verden
category
Mer enn 2,5 millioner tilfredse kunder
category
Vi arrangerer over 1,2 millioner overfarter årlig
category
Vi sjekker opp til 1 million priser for kundene våre daglig

Mest spurte spørsmål

  • Hvor lang tid tar fergen fra Waiheke til Auckland?

    Fergetiden fra Waiheke til Auckland er omtrent 50m. Seilingstiden kan variere fra sesong til sesong, så vi anbefaler at du sjekker direkte.
  • Hvilke fergeselskaper trafikkerer mellom Waiheke og Auckland?

    Det er 2 populære fergeoperatører for Waiheke til Auckland. Disse er
    • Fullers Ferry
    • Sealink NZ
  • Hvordan kan jeg bestille fergebilletter fra Waiheke til Auckland?

    Bestill ferger fra Waiheke til Auckland gjennom vår tilbudssøker og sjekk vår tilbudsside for å se de nyeste fergetilbudene.
  • Kan du reise som fotpassasjer på fergen fra Waiheke til Auckland?

    Ja, du kan reise som fotpassasjer på fergen Waiheke til Auckland med
    • Fullers Ferry
    • Sealink NZ
  • Kan du ta med bilen din på fergen fra Waiheke til Auckland?

    Ja, du kan reise med et kjøretøy fra Waiheke til Auckland med
    • Sealink NZ
  • Kan du ta med kjæledyr på fergen fra Waiheke til Auckland?

    Ja, kjæledyr er tillatt om bord på fergen. Du kan trenge et kjæledyrpass og andre dokumenter for å ta med deg den pelskledde bestevennen din. For øyeblikket kan du ta med kjæledyr på ferger med
    • Fullers Ferry
    • Sealink NZ
  • Hva er avstanden fra Waiheke til Auckland?

    Avstanden mellom Waiheke til Auckland er omtrent 13 nautiske mil.

Waiheke til Auckland Rutetider for ferjer

Fergetider mellom 08/04/2024 og 14.04.2024.


Fergeselskap Avgangstid Ankomsttid Reisetid Seilingsdager
Fullers Ferry 00:30 01:10 40 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør, Sol
Fullers Ferry 06:00 06:40 40 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Fullers Ferry 07:00 07:40 40 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør, Sol
Fullers Ferry 07:30 08:10 40 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Sealink NZ 07:30 08:30 1 time Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Fullers Ferry 08:00 08:40 40 Minutter Hver dag
Sealink NZ 08:00 09:00 1 time Man, Sol
Fullers Ferry 08:30 09:10 40 Minutter Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Sealink NZ 08:30 09:30 1 time Tirsdag, onsdag, Torsdag, Fri, Lør
Fullers Ferry 09:00 09:40 40 Minutter Hver dag
Sealink NZ 09:30 10:30 1 time Man
Fullers Ferry 10:00 10:50 50 Minutter Hver dag
Fullers Ferry 11:00 11:40 40 Minutter Hver dag
Fullers Ferry 11:30 12:10 40 Minutter Man, Sol
Fullers Ferry 12:00 12:50 50 Minutter Hver dag
Sealink NZ 12:00 13:00 1 time Man, Sol
Fullers Ferry 12:30 13:10 40 Minutter Man, Sol
Sealink NZ 12:30 13:30 1 time Man, Tirsdag, onsdag, Fri, Lør
Fullers Ferry 13:00 13:40 40 Minutter Hver dag
Fullers Ferry 14:00 14:50 50 Minutter Hver dag
Fullers Ferry 15:00 15:40 40 Minutter Hver dag
Fullers Ferry 15:30 16:10 40 Minutter Man, Sol
Sealink NZ 15:30 16:30 1 time Hver dag
Fullers Ferry 16:00 16:50 50 Minutter Hver dag
Fullers Ferry 16:30 17:10 40 Minutter Hver dag
Fullers Ferry 17:00 17:40 40 Minutter Hver dag
Fullers Ferry 17:30 18:10 40 Minutter Hver dag
Fullers Ferry 18:00 18:50 50 Minutter Hver dag
Sealink NZ 18:00 19:00 1 time Hver dag
Fullers Ferry 18:30 19:10 40 Minutter Hver dag
Sealink NZ 18:30 19:30 1 time Hver dag
Fullers Ferry 19:00 19:40 40 Minutter Hver dag
Fullers Ferry 19:30 20:10 40 Minutter Man, Sol
Fullers Ferry 20:00 20:40 40 Minutter Hver dag
Fullers Ferry 21:30 22:10 40 Minutter Hver dag
Fullers Ferry 23:00 23:40 40 Minutter Hver dag

Kundeservice

Besøk vår kundeserviceside for å finne nyttig informasjon om å reise med ferge, våre vanlige spørsmål og hvordan du kan kontakte oss for å få hjelp med bestillingen.