Capri
Napoli
Ferger til Italia
Åpen billett??

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Åpen billett?

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Reisedetaljer
Utreise
Tur/retur reise

Capri til Napoli Ferge

Capri Napoli fergeruten knytter Napolibukten med Italia og leveres for øyeblikket av 4 fergeselskaper. SNAV seiler opp til 8 ganger dag, NLG 10 ganger dag, Caremar 3 ganger dag & Caremar (Hydrofoil) servicen er tilgjengelig opp til 4 ganger dag.

Det er 25 dag overfarter på Capri Napoli overfarten mellom Napolibukten og Italia og med 4 fergeselskaper, anbefaler vi at du sammenligner alle, for å finne den beste prisen.

Capri til Napoli Ferge Alternativer

For mer informasjon, vennligst besøk vår side med Ferger fra Napolibukten til Italia
Hvorfor bruke Direct Ferries?
category
Ferger fra 4412 ruter og 901 havner i verden
category
Mer enn 2,5 millioner tilfredse kunder
category
Vi arrangerer over 1,2 millioner overfarter årlig
category
Vi sjekker opp til 1 million priser for kundene våre daglig

Mest spurte spørsmål

Hvor lang tid tar fergen fra Capri til Napoli?

Fergetiden fra Capri til Napoli er omtrent 53m. Seilingstiden kan variere fra sesong til sesong, så vi anbefaler at du sjekker direkte.

Hvilke fergeselskaper trafikkerer mellom Capri og Napoli?

Det er 4 populære fergeoperatører for Capri til Napoli. Disse er
  • SNAV
  • NLG
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Hvordan kan jeg bestille fergebilletter fra Capri til Napoli?

Bestill ferger fra Capri til Napoli gjennom vår tilbudssøker og sjekk vår tilbudsside for å se de nyeste fergetilbudene.

Kan du reise som fotpassasjer på fergen fra Capri til Napoli?

Ja, du kan reise som fotpassasjer på fergen Capri til Napoli med
  • SNAV
  • NLG
  • Caremar
  • Caremar (Hydrofoil)

Kan du ta med bilen din på fergen fra Capri til Napoli?

Ja, du kan reise med et kjøretøy fra Capri til Napoli med
  • SNAV
  • NLG
  • Caremar

Kan du ta med kjæledyr på fergen fra Capri til Napoli?

Ja, kjæledyr er tillatt om bord på fergen. Du kan trenge et kjæledyrpass og andre dokumenter for å ta med deg den pelskledde bestevennen din. For øyeblikket kan du ta med kjæledyr på ferger med
  • SNAV
  • NLG
  • Caremar

Hva er avstanden fra Capri til Napoli?

Avstanden mellom Capri til Napoli er omtrent 16 nautiske mil.

Capri Guide

Den italienske øya Capri ligger i det Tyrrhenske Hav ut for Sorrento halvøy og er svært populær blant turister. Man kan besøke Villa San Michelle, som ligger på toppen av Phoenician Steps, 327 meter over havet. Når man er det, kan man nyte en spektakulær utsikt over byen Capri og havnen, Sorrento halvøy og Vesuv.

Marina Piccola og Marina Grande er øyas to havner som er tilgjengelig med båt fra Napoli, Sorrento, Positano og Amalfi. Det er fergeforbindelser fra Capraia til Livorno.


Capri til Napoli Rutetider for ferjer

Fergetider mellom 17/06/2024 og 23.06.2024.


Fergeselskap Avgangstid Ankomsttid Reisetid Seilingsdager
Caremar 05:40 06:55 1 time 15 minutter Hver dag
SNAV Aliscafi 06:50 07:40 50 Minutter Man, Fri, Lør, Sol
SNAV Aliscafi 08:05 08:55 50 Minutter Man, Fri, Lør, Sol
SNAV Aliscafi 09:05 09:55 50 Minutter Man, Fri, Lør, Sol
Caremar 09:40 11:05 1 time 25 minutter Hver dag
NLG 09:53 10:43 50 Minutter Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
SNAV Aliscafi 10:10 11:00 50 Minutter Man, Fri, Lør, Sol
Caremar (Hydrofoil) 10:20 11:20 1 time Hver dag
NLG 10:40 11:30 50 Minutter Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
NLG 11:35 12:25 50 Minutter Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
SNAV Aliscafi 12:10 13:00 50 Minutter Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
NLG 12:40 13:40 1 time Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
NLG 13:45 14:35 50 Minutter Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
Caremar 14:30 15:50 1 time 20 minutter Hver dag
SNAV Aliscafi 14:50 15:40 50 Minutter Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
NLG 15:25 16:15 50 Minutter Man, Lør, Sol
Caremar (Hydrofoil) 15:38 16:28 50 Minutter Hver dag
NLG 16:30 17:20 50 Minutter Man, Fri, Sol
NLG 17:05 17:55 50 Minutter Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
SNAV Aliscafi 17:10 18:00 50 Minutter Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
NLG 17:55 18:45 50 Minutter Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
SNAV Aliscafi 18:10 19:00 50 Minutter Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
NLG 18:45 19:35 50 Minutter Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
SNAV Aliscafi 19:10 20:00 50 Minutter Man, Torsdag, Fri, Lør, Sol
NLG 19:55 20:45 50 Minutter Man, Lør
Caremar (Hydrofoil) 20:17 20:57 40 Minutter Hver dag
Caremar (Hydrofoil) 23:00 23:50 50 Minutter Hver dag

Kundeservice

Besøk vår kundeserviceside for å finne nyttig informasjon om å reise med ferge, våre vanlige spørsmål og hvordan du kan kontakte oss for å få hjelp med bestillingen.