Koh Samui
Koh Phangan
Ferger til Koh Phangan Island
Åpen billett??

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Åpen billett?

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Reisedetaljer
Utreise
Tur/retur reise

Koh Samui til Koh Phangan Ferge

Koh Samui Koh Phangan fergeruten knytter Koh Samui Island med Koh Phangan Island og leveres for øyeblikket av 3 fergeselskaper. Seatran Discovery seiler opp til 14 ganger Uke, Lomprayah High Speed Ferries 3 ganger dag & Songserm servicen er tilgjengelig opp til 14 ganger Uke.

Det er 49 Uke overfarter på Koh Samui Koh Phangan overfarten mellom Koh Samui Island og Koh Phangan Island og med 3 fergeselskaper, anbefaler vi at du sammenligner alle, for å finne den beste prisen.

For mer informasjon, vennligst besøk vår side med Ferger fra Koh Samui Island til Koh Phangan Island
Hvorfor bruke Direct Ferries?
category
Ferger fra 4412 ruter og 901 havner i verden
category
Mer enn 2,5 millioner tilfredse kunder
category
Vi arrangerer over 1,2 millioner overfarter årlig
category
Vi sjekker opp til 1 million priser for kundene våre daglig

Mest spurte spørsmål

Hvor lang tid tar fergen fra Koh Samui til Koh Phangan?

Fergetiden fra Koh Samui til Koh Phangan er omtrent 31m. Seilingstiden kan variere fra sesong til sesong, så vi anbefaler at du sjekker direkte.

Hvilke fergeselskaper trafikkerer mellom Koh Samui og Koh Phangan?

Det er 3 populære fergeoperatører for Koh Samui til Koh Phangan. Disse er
  • Seatran Discovery
  • Lomprayah High Speed Ferries
  • Songserm

Hvordan kan jeg bestille fergebilletter fra Koh Samui til Koh Phangan?

Bestill ferger fra Koh Samui til Koh Phangan gjennom vår tilbudssøker og sjekk vår tilbudsside for å se de nyeste fergetilbudene.

Hva er avstanden fra Koh Samui til Koh Phangan?

Avstanden mellom Koh Samui til Koh Phangan er omtrent 5 nautiske mil.

Koh Samui til Koh Phangan Rutetider for ferjer

Fergetider mellom 17/06/2024 og 23.06.2024.


Fergeselskap Avgangstid Ankomsttid Reisetid Seilingsdager
Lomprayah High Speed Ferries 09:30 10:00 30 Minutter Hver dag
Seatran Discovery 09:30 10:15 45 Minutter Hver dag
Songserm 11:30 11:50 20 Minutter Hver dag
Lomprayah High Speed Ferries 11:30 12:00 30 Minutter Hver dag
Lomprayah High Speed Ferries 14:30 15:00 30 Minutter Hver dag
Seatran Discovery 14:30 15:15 45 Minutter Hver dag
Songserm 16:29 16:50 21 Minutter Hver dag

Kundeservice

Besøk vår kundeserviceside for å finne nyttig informasjon om å reise med ferge, våre vanlige spørsmål og hvordan du kan kontakte oss for å få hjelp med bestillingen.