Marine Park
Kuala Besut Jetty
Ferger til Malaysia
Åpen billett??

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Åpen billett?

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Reisedetaljer
Utreise
Tur/retur reise

Marine Park til Kuala Besut Jetty Ferge

Marine Park Kuala Besut Jetty fergeruten knytter Malaysia med Malaysia og leveres for øyeblikket av 4 fergeselskaper. Perhentian Sunny Travel seiler opp til 4 ganger dag, Said Bonaza Express 14 ganger Uke, Mieha Holiday Travel 3 ganger dag & Perhentian Boat Services servicen er tilgjengelig opp til 3 ganger dag.

Det er 12 dag overfarter på Marine Park Kuala Besut Jetty overfarten mellom Malaysia og Malaysia og med 4 fergeselskaper, anbefaler vi at du sammenligner alle, for å finne den beste prisen.

Hvorfor bruke Direct Ferries?
category
Ferger fra 4412 ruter og 901 havner i verden
category
Mer enn 2,5 millioner tilfredse kunder
category
Vi arrangerer over 1,2 millioner overfarter årlig
category
Vi sjekker opp til 1 million priser for kundene våre daglig

Mest spurte spørsmål

Hvor lang tid tar fergen fra Marine Park til Kuala Besut Jetty?

Fergetiden fra Marine Park til Kuala Besut Jetty er omtrent 42m. Seilingstiden kan variere fra sesong til sesong, så vi anbefaler at du sjekker direkte.

Hvilke fergeselskaper trafikkerer mellom Marine Park og Kuala Besut Jetty?

Det er 4 populære fergeoperatører for Marine Park til Kuala Besut Jetty. Disse er
  • Perhentian Sunny Travel
  • Said Bonaza Express
  • Mieha Holiday Travel
  • Perhentian Boat Services

Hvordan kan jeg bestille fergebilletter fra Marine Park til Kuala Besut Jetty?

Bestill ferger fra Marine Park til Kuala Besut Jetty gjennom vår tilbudssøker og sjekk vår tilbudsside for å se de nyeste fergetilbudene.

Hva er avstanden fra Marine Park til Kuala Besut Jetty?

Avstanden mellom Marine Park til Kuala Besut Jetty er omtrent 10 nautiske mil.

Marine Park til Kuala Besut Jetty Rutetider for ferjer

Fergetider mellom 17/06/2024 og 23.06.2024.


Fergeselskap Avgangstid Ankomsttid Reisetid Seilingsdager
Perhentian Sunny Travel 08:00 08:35 35 Minutter Hver dag
Perhentian Boat Services 08:00 08:45 45 Minutter Hver dag
Perhentian Sunny Travel 10:00 10:35 35 Minutter Hver dag
Perhentian Sunny Travel 12:00 12:35 35 Minutter Hver dag
Perhentian Boat Services 12:00 12:45 45 Minutter Hver dag
Perhentian Sunny Travel 16:00 16:35 35 Minutter Hver dag
Perhentian Boat Services 16:00 16:45 45 Minutter Hver dag

Kundeservice

Besøk vår kundeserviceside for å finne nyttig informasjon om å reise med ferge, våre vanlige spørsmål og hvordan du kan kontakte oss for å få hjelp med bestillingen.