Lobos – Corralejo
Ferger til Fuerteventura
Lobos – Corralejo
Ferger til Fuerteventura
Lobos Corralejo fergeruten knytter Lobos Island med Fuerteventura og leveres for øyeblikket av 2 fergeselskaper. Naviera Nortour seiler opp til 5 ganger daglig med en seiltid på omkring 15 Minutter While Ferry Isla De Lobos servicen seiler pop til 3 ganger daglig med en seiltid fra 15 Minutter.
Det er 56 Uke overfarter på Lobos Corralejo ruten mellom Lobos Island og Fuerteventura. Sammenlign nå og få den beste prisen!
Flere ruter enn noen andre.
Sammenlign priser, tider og ruter på ett sted.
Endre planer enkelt med flexi-billetter.
Bestill e-billetter og administrer turer i appen.
Direkte sporing av skip og oppdateringer i sanntid.
Førsteklasses kundestøtte når du trenger det.
Corralejo ligger på nordspissen av Fuerteventura og har en ekte spansk atmosfære. Byen er en gammel fiskerby, som i dag er blitt forvandlet til en populær ferieby. Fiskerlivet ses fortsatt i de tidligere morgentimer når de lokale fiskerbåtene kommer inn med din fangst fra natten, som serveres godt forberedt i små restauranter om kvelden. Selvom Corralejo har utviklet seg til en av øyens største turistmål, har det lykkedes å bevare sjarmen i den lille byen. I den gamle bydelen er det mange spennende små butikker og noen av de beste restaurantene. Her kan man slentre rundt i de brosteinsbelagte gater og trange smug, sitte ned på musikk markedet Plaza Felix Estevez og lytte til levende musikk. Fra havnen langs med hele Corralejo bukten ligger strandpromenaden som er fylt med barer og restauranter.