Nusa Penida
Sanur
Ferger til Bali
Åpen billett??

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Åpen billett?

Åpne billetter er gyldige i opp til 12 måneder fra booking dato (se billett betingelser).

Reisedetaljer
Utreise
Tur/retur reise

Nusa Penida til Sanur Ferge

Nusa Penida Sanur fergeruten knytter Indonesia med Bali og leveres for øyeblikket av 6 fergeselskaper. Marlin Fast Boat seiler opp til 7 ganger dag, Sugriwa Express 3 ganger dag, S'gening Fast Boat 14 ganger Uke, Starfish Fast Cruise 7 ganger Uke, The Tanis Fast Cruise 14 ganger Uke & Arjuna Fast Cruise servicen er tilgjengelig opp til 14 ganger Uke.

Det er 17 dag overfarter på Nusa Penida Sanur overfarten mellom Indonesia og Bali og med 6 fergeselskaper, anbefaler vi at du sammenligner alle, for å finne den beste prisen.

For mer informasjon, vennligst besøk vår side med Ferger fra Indonesia til Bali
Hvorfor bruke Direct Ferries?
category
Ferger fra 4412 ruter og 901 havner i verden
category
Mer enn 2,5 millioner tilfredse kunder
category
Vi arrangerer over 1,2 millioner overfarter årlig
category
Vi sjekker opp til 1 million priser for kundene våre daglig

Mest spurte spørsmål

  • Hvor lang tid tar fergen fra Nusa Penida til Sanur?

    Fergetiden fra Nusa Penida til Sanur er omtrent 44m. Seilingstiden kan variere fra sesong til sesong, så vi anbefaler at du sjekker direkte.
  • Hvilke fergeselskaper trafikkerer mellom Nusa Penida og Sanur?

    Det er 6 populære fergeoperatører for Nusa Penida til Sanur. Disse er
    • Marlin Fast Boat
    • Sugriwa Express
    • S'gening Fast Boat
    • Starfish Fast Cruise
    • The Tanis Fast Cruise
    • Arjuna Fast Cruise
  • Hvordan kan jeg bestille fergebilletter fra Nusa Penida til Sanur?

    Bestill ferger fra Nusa Penida til Sanur gjennom vår tilbudssøker og sjekk vår tilbudsside for å se de nyeste fergetilbudene.
  • Hva er avstanden fra Nusa Penida til Sanur?

    Avstanden mellom Nusa Penida til Sanur er omtrent 13 nautiske mil.

Nusa Penida til Sanur Rutetider for ferjer

Fergetider mellom 19/02/2024 og 25.02.2024.


Fergeselskap Avgangstid Ankomsttid Reisetid Seilingsdager
Sugriwa Express 09:30 10:15 45 Minutter Hver dag
The Tanis Fast Cruise 10:00 10:30 30 Minutter Hver dag
Arjuna Fast Cruise 10:30 11:30 1 time Hver dag
Sugriwa Express 14:00 14:45 45 Minutter Hver dag
The Tanis Fast Cruise 16:30 17:00 30 Minutter Hver dag
Starfish Fast Cruise 16:30 17:10 40 Minutter Hver dag
Sugriwa Express 16:30 17:15 45 Minutter Hver dag
Arjuna Fast Cruise 16:30 17:30 1 time Hver dag

Kundeservice

Besøk vår kundeserviceside for å finne nyttig informasjon om å reise med ferge, våre vanlige spørsmål og hvordan du kan kontakte oss for å få hjelp med bestillingen.